coolpuppy
Здрасти на всички... една много добра песничка от мен, като допълнение към един от последните слънчеви дни ^.^
muiiio
Красивите песни, колкото и да са забравени, винаги намират начин да изплуват отново.
Niks
слушам някакви тъпи песни и правя нещо от половин час.. и накрая и аз се обърках.. бахти, мразя сложните неща! сега.. отначало....