Map4o
Само на мен ли ми е направило впечатление, че интернет потреблението е спаднало с доста за тази седмица?
teo9
Навремето ми се караха когато похапвах пържени картофи с хляб. Сега на никого не му прави впечатление когато яде боб със соя а.k.а. боб с наденица.
Sham
@X7r3M1s7a да и на мен ми направи впечатление...
mudisoft
нормално ли е да не мога да изнамеря 50 снимки дето да искам да разпечатам е така... ?
sandprince
колеги, дайте сайт дето да видя цени за машини за директен печат върху тениски. аз намирам тука некви, ама не даат цени...
Mishef
Някой ползвал ли е "SEO Post Link" и има ли добри впечатления от плъгина?
http://wordpress.org/extend/plugins/seo-post-link/