Търсене на постове: печат

Мирослав Петров
miro91
@samotnata не направи ми добро впечатление от снимката ти цитирам един приятел "много си секси, бейбе" :D
Мирослав Петров
miro91
@samotnata изобщо не беше лошо впечатление, дори обратното.
Надя
samotnata
@miro91 хаха и това беше достатъчно за лошо впечатление викаш :Р
Стефан Митев
Rx-Ende
@schizophrenia E не. И на мен не ми допада да оставям впечатлението, че главата ми е откачена. Макар, че съм си луд :D
Георги Динков
gogata2427
@samotnata Казвам за китайците , направило ми е впечатление , че който и да дойде в БГ казва , че Българките били най-добрите и най-хубавите :D
Millita
Millita
@Sham знам, че има свестни ... проблема е когато е мноого свестен с абсолютно всички и накрая остават погрешни впечатления :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Новата приятелка на съквъртиранта ме завари докато набивам лютеница ... какво чудесно първо впечатление :)
Деян Улевинов
freak
@blacksnoopy ти с какви впечатления остана от филма, че се чудя какво да тегля?
Мишо
muiiio
@aviatrix Хм, правила. Според мен правилата са в началото, за ориентир, и най-вече има технически, които са нужни при самото ПЕЧАТАНЕ. Оттам насетне си ти.
Йордан Яламов
Yalamov
@aviatrix :D Като оставим майтапа на страна- има правила в печата и те трябва да се спазват.
Йордан Копринков
expire
@Millita доста интересни неща има в блога ти... като най-голямо впечатление ми направи първият пост след "почистването" :)
шУс!
notexist
Впечатленията ми за концерта на Слави Трифонов
http://shhuus.wordpress.com/2009/08/19/%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2%D0%B8...009/
Иван Савков
sandprince
как ще ида до печатницата в тая жега не ми е много ясно...
m1L3na
Късметче: "Не харчете пари, които не сте спечелили, за да купувате неща, от които нямате нужда, за да впечатлите хора, които не ви заслужават!" :P
Валентин Славов
Domsdey
@Soul4o пича в ляво е впечатляващо релефен :D
http://soul4o.edno23.com/view/post:310185
Страница: 43 44 45 46 47

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата