Търсене на постове: печат

Калоян Стоянов
sKru4
@favit Друго, което ми прави впечатление, е че GReader-а като че ли по-бързо обновява RSS-а.
Вангел Стоев
venom
@man0l Е сега :D То като е с подходящи дрехи, т'ва няма да прави впечатление, че е голяма токата :)
Светлозар
CBeTHaX
@Ourz никой нищо не им пише, всеки им пише кодовете на готово и останах с впечатлението че никой нищо не забелязва :D
Калоян Стоянов
sKru4
Търся впечатления от Благоевград.
Denis Zhekov
Snooby
@Method-X аз като гледам сега снимката друго ми прави по-голямо впечатление :D Основния недостатък на тия ми тонколонки е ярката лампичка, но ще я матирам :D
Peter Nikolow
bgdn
@simsy Сега остана и първи впечатления да ни опишеш. Онзи ден си играх с него и ми хареса...
Ruslan Trad
Sham
@bgdn Lenovo? Останал съм с добри впечатления от него, @patblansh има такъв, тя най-добре може да каже всъщност
Denis Zhekov
Snooby
@simsy разкажи след това са впечатленията си от него :)
Белкин
ReXTaN
@svil4ok То това ми направи впечатление иначе нямаше да я сваля :D
The Bot
bot23
[ff123] [siikastation] Снимката която ме впечатли. http://tinyurl.com/n63579
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende :D (bow) и все пак, една бутилка синьо щеше да е по-впечатляваща :P
rups
реших да се информирам какво става с мейнстрийм музиката и това парче ми направи добро впечатление, въпреки ужасното видео Mini Viva - I left my heart in Tokyo
rr
miStalE
@Ourz обаче седмата книга ме впечатли :Р така че очаквам хубави филми :) и дано да не са така отрязани xD
The Bot
bot23
[ff123] [norulesforme] Впечатленията ми от студентската бригада в Англия VII http://tinyurl.com/mmrvc3
Симона
simsy
Добро утро :) Чаша кафе и "Отпечатъци" по bTV - добро начало на деня :)
Страница: 45 46 47 48 49

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата