@Method-X аз като гледам сега снимката друго ми прави по-голямо впечатление Основния недостатък на тия ми тонколонки е ярката лампичка, но ще я матирам
реших да се информирам какво става с мейнстрийм музиката и това парче ми направи добро впечатление, въпреки ужасното видео Mini Viva - I left my heart in Tokyo