Yancheto
BBB ме впечатлиха с рекламата си!
leonartis
През последните години наблягам на плодове и салати и съм създал погрешното впечатление, че съм без зъби. Грешката е моя.
sKru4
Само на мен ли ми прави впечатление, че по време на криза единствено продажбите на алкохол не се сриват?
Yalamov
Излизам до печатницата да видя хартията и да оставя нещо за печат. Връщам се, поработвам малко и... и не знам :///////////
Yalamov
Някой за кафе в мола? Излизам сега, че имам и ходене до 2 рекламни агенции, както и до печатницата.
plamenk
Ето тази млада дама наистина ме впечатли, докато играехме. Обещах да й намеря по-голям волейболен клуб, в който да реализира таланта си.
joronedelchev
Последните страници от двойния летен FHM скоро ще тръгнат към печатницата. Довършваме класацията Top 100 Sexiest Women of 2009.
sandprince
ебах го, никой не се обажда от печатницата, ква е тая работа бе?