Търсене на постове: печат

Ruslan Trad
Sham
@samotnata рекламите все повече ме впечатляват
Иван Савков
sandprince
@amigo и аз, даже книга си разпечатах, ама ся трябва някой да седне да я прочете :D
Иван Савков
sandprince
Някой има ли впечатления от мишките на Razer
Snoopy
blacksnoopy
Някой да има впечатления от PowerNet?
Vbox7
Вчера пуснахме директен ъплоуд на клипче от web камера. Впечатления ?
Peter Nikolow
bgdn
@stylius Бих си я купил. Изглежда впечатляващо!
Стилиян Стефанов
stylius
За какво служат сензорите за пръстови отпечатъци ли?
http://bloodys.com/?p=2151
Denis Zhekov
Snooby
@LoyalTravel Странно впечатление ми направи и че логото ви никъде не присъства на страницата.
шУс!
notexist
дзааак! мен ме впечатляват с мускули пък! :D:D:D а вие можете ли да ми отворите водата, а? ако ми кажете каква марка предпочитам си давам... номера :D
Denis Zhekov
Snooby
@laptop сега ми направи впечатление, защо в магазина няма търсене по име, а има само филтриране по спецификации и модели? Ще е удобно да има бързо търсене.
Йордан Яламов
Yalamov
Вчера пуснах нещо в една нова печатница. Днес ще го взема и май за напред ще работя само с тях. Ще вкарам схемата и на колегата @Rx-Ende.
Favit Team
favit
@Goldy можеш да споделяш впечатления и бъгчета както тук така и в http://favit.com/feedback
Favit Team
favit
@ApoApostolov @aleksoft @sandprince вкарах впечатленията ви в четвъртата testimonial секция на заглавната на favit.bg (нерегистриран) благодаря Ви много :)
Denis Zhekov
Snooby
@Hamaelleon като съм почнал: Има още едно нещо което ми направи впечатление, когато затворя браузъра си, забравя сесията и трябва да се логвам пак.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Първите ми впечатления от Firefox 3 са, че са го барнали. Основният тест със зареждането на phpMyAdmin контролите мина светкавично.
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата