sandprince
Някой има ли впечатления от мишките на Razer
blacksnoopy
Някой да има впечатления от PowerNet?
Vbox7
Вчера пуснахме директен ъплоуд на клипче от web камера. Впечатления ?
stylius
За какво служат сензорите за пръстови отпечатъци ли?
http://bloodys.com/?p=2151
antubis
Първите ми впечатления от Firefox 3 са, че са го барнали. Основният тест със зареждането на phpMyAdmin контролите мина светкавично.