sandprince
хич - ураааааааааааааааааааааааааа, свърши 5 часовото печатане на книгата. евала
sandprince
ОМГ...вижда му се края след вече 4 часово печатане... 653 страница от общо 678 ...
sandprince
принтера ми днеска лудна - разпечатах първо 100страници някъв проект на едно момиче и ся печатам книгата ми за after effects която е от 678 страници
sandprince
добро утро на всички колеги микроблогъри с чаша кафе и продължаване да се печатат таблици..
Yalamov
Айде лека. Свърших илюстрирането и утре рано трябва да съм в печатницата... пак ще изтърва срок нещо...
fcolor
... впечатленията от Париж са малко... никакъв туризъм и забележителност... такси, хотел, Cloud Camp, бира, сандвичи, хотел, 4 часа сън, такси и летища
sandprince
браво на мен, свърших листовките за магазина, ся да ги отпечатам и ше съм много щастлив
sandprince
я...принтера ми печата на паус. тва хуу...ама в режимите на печат ми показва че може да печата и върху тениски...то хуу ама как да навра тениската в принтера???
Yalamov
Става няколко дена не съм слагал ланеца и гривните- изгарям и се получава кофти отпечатък.