Търсене на постове: печат

Александър
aftercollabz
@Drake защото си заслужава не да се сваля, а да се купи. ;) и съм готов да си купувам още песни, стига да ме впечатлят толкова силно.
Стефан Митев
Rx-Ende
Печатната медия, инфохолизма и Стефчо http://smalime.com/esgw6n
Иван Савков
sandprince
хич - ураааааааааааааааааааааааааа, свърши 5 часовото печатане на книгата. евала
Иван Савков
sandprince
ОМГ...вижда му се края след вече 4 часово печатане... 653 страница от общо 678 ...
Иван Савков
sandprince
принтера ми днеска лудна - разпечатах първо 100страници някъв проект на едно момиче и ся печатам книгата ми за after effects която е от 678 страници
Йордан Яламов
Yalamov
Доста работа свърших днес. Файловете са в печатницата в понеделник ще ги взема :)
Йордан Яламов
Yalamov
@sandprince Нещо ценоразпис ли печаташ, е?
Иван Савков
sandprince
добро утро на всички колеги микроблогъри с чаша кафе и продължаване да се печатат таблици..
Йордан Яламов
Yalamov
Айде лека. Свърших илюстрирането и утре рано трябва да съм в печатницата... пак ще изтърва срок нещо...
Димитър
fcolor
... впечатленията от Париж са малко... никакъв туризъм и забележителност... такси, хотел, Cloud Camp, бира, сандвичи, хотел, 4 часа сън, такси и летища
The Bot
bot23
[bgblogs] WebXpo 2009 - моите впечатления http://tinyurl.com/lga7sa
Иван Савков
sandprince
браво на мен, свърших листовките за магазина, ся да ги отпечатам и ше съм много щастлив
Радослав
Soul4o
@sandprince принтера ти може да печата в/у тениски !? oO
Иван Савков
sandprince
я...принтера ми печата на паус. тва хуу...ама в режимите на печат ми показва че може да печата и върху тениски...то хуу ама как да навра тениската в принтера???
Йордан Яламов
Yalamov
Става няколко дена не съм слагал ланеца и гривните- изгарям и се получава кофти отпечатък.
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата