svil4ok
Добро утро на всички! Отивам да си направя едно кафенце, после преглед на интернет печата и ще отивам да фризьор, зъболекар, shopping...
dj_aquarius
като гледам треиларите на Red Alert 3 едвали ще ме впечатли както другите 2
sandprince
@elle мхм...трябва да проверя колегите в печатницата дали не знаят...
axel
мЪЧА се да направя печат с PS