Търсене на постове: печат

Апостол Апостолов
ApoApostolov
Търси се един (1) притежател на iPod/iPhone с версия 2.2.1 за тестер и споделяне на впечатления от Black Box. Който пръв прати UDID, е вътре.
Иво Станков
stankoff
Някой има ли впечатления от Nokia 5800 XpressMusic? Търся телефон с wifi, touch screen и компактен на прилична цена
Георги Матеев
georgimateev
@ZzZaPyr мхм... и теб те е минал като гледам. Аз трябва да ходя да си правя печат в същата жега :(
Иван Савков
sandprince
от разгледани 10-тина страници с профили в импулса оставам с впечатлението че е пълно с чалгари там...
Йоана Николова
ladyjoana
@Snake за работа... :) печат и предпечат :)
Йордан Яламов
Yalamov
@Rx-Ende направих 2 часовника и до там... домързя ме за повече. Като ида сега за плакатите в паус ще питам за фолио... да напечатам лепенки xD
Йордан
Qlamoff
Утре ще се срещнем със Стефан @Rx-Ende Митев. И после ще трябва да ходя до печатницата може би... ау... :X
Denis Zhekov
Snooby
@aviatrix първи впечатления от 7-цата?
Момчил Карамитев
Momchil
@ZzZaPyr Сподели впечатления и разочарования после :)
Димитър Георгиев
gabfest
След като видях част от гърдите ти не искам да създавам лоши впечатления!
Българският сайт за PHP!
php-bg
Не успяхме да заснемем лекциите в нашия поток, въпреки че почти обещахме на няколко човека. :( Но, някой да има ли да сподели впечатления от p2p Conference?
Йоана Николова
ladyjoana
@etienia точно за това говорех.. и ние имахме стажант, който супер много ни впечатли с начина си на преподаване :)
Петър Стойков
Longanlon
хайде на бас, че Мама Праска ще печата бюлетините http://news.ibox.bg/news/id_773558153
Апостол Апостолов
ApoApostolov
Червената Шапчица, статистически погледнато... има шанс 99.9% да ви впечатли.
Апостол Апостолов
ApoApostolov
@FeelTheFear Да ме впечатли!? Не. Но ще ти спечели особено внимание от тинейджърската аудитория в Българския нет.
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата