ApoApostolov
Търси се един (1) притежател на iPod/iPhone с версия 2.2.1 за тестер и споделяне на впечатления от Black Box. Който пръв прати UDID, е вътре.
stankoff
Някой има ли впечатления от Nokia 5800 XpressMusic? Търся телефон с wifi, touch screen и компактен на прилична цена
sandprince
от разгледани 10-тина страници с профили в импулса оставам с впечатлението че е пълно с чалгари там...
gabfest
След като видях част от гърдите ти не искам да създавам лоши впечатления!
ApoApostolov
Червената Шапчица, статистически погледнато... има шанс 99.9% да ви впечатли.