sandprince
ммм супер - 5 уеб проекта по които бачкам едновременно + 7 за печат...все по весело става, а мързела не ме пуска...
solveig
И като заговорихме за работа може ли да ми каже някой ако е забелязал това нещо като билборд из центъра и дали му е направило впечатление
http://www.interhygieneexpo.com/
stankoff
Някой да има впечатления от варненската фирма 2Create studio?
http://2create.bg/
rhea
Започна конкурса "Лицата на света" - да покажеш всичко това ,което ти е направило впечатление по света + готини награди.
http://www.actualno.com/app.php?act=upload
axeny
Имате ли впечатления от ВСИ в ПЛовдив
venom
Някой пробвал ли е програмата Bootvis ? И ако някой я е пробвал да сподели впечатления.