Търсене на постове: печат

Иван Савков
sandprince
ммм супер - 5 уеб проекта по които бачкам едновременно + 7 за печат...все по весело става, а мързела не ме пуска...
Йордан
Qlamoff
@Soul4o сега я разгледах и ми се види доста добра. Поне ще мога някой лога и т.н да ги векторизирам супер лесно и да ги готвя за печат... доста работа пести :)
Леприкон
ZzZaPyr
@aviatrix готов си :P Бях останал с впечатлението, че си дизайнер ;D
Силия Димитрова
silia
@kypidoncheto просто кофти спомени, направи ми впечатление името...
Силия Димитрова
silia
@kypidoncheto от вашия клас. не че нещо, ама имам лоши спомени от тва име и ми направи впечатление...
Rosen
solveig
И като заговорихме за работа може ли да ми каже някой ако е забелязал това нещо като билборд из центъра и дали му е направило впечатление
http://www.interhygieneexpo.com/
drJeckyll
@Chocha ще си я разпечатам и ще си я закача на стената :P
Иво Станков
stankoff
Някой да има впечатления от варненската фирма 2Create studio?
http://2create.bg/
Николай Йорданов
nplus
@Intel 15 лева - кофти щампа :D sedem карат на директен печат, teniski.be и portokal - термощампи.
Ив
rhea
Започна конкурса "Лицата на света" - да покажеш всичко това ,което ти е направило впечатление по света + готини награди.
http://www.actualno.com/app.php?act=upload
Бахар Мустафа
axeny
Имате ли впечатления от ВСИ в ПЛовдив
Denis Zhekov
Snooby
@novinabg Когато го вземеш плс сподели впечатленията си, защото и аз размишлявам над подобна покупка :)
Николай Йорданов
nplus
@Drake @unleashed тия имат само по 100 трилиона банкноти бе :D Сега печатали 10, 20 и 50 - инфлация :D
theheaven
@Hamaelleon, ..оптималните настройки на Апачето, за да не забива целия сървър, ако се препълни паметта. Лични впечатления: най-доброто съотношение цена-качество
Вангел Стоев
venom
Някой пробвал ли е програмата Bootvis ? И ако някой я е пробвал да сподели впечатления.
Страница: 60 61 62 63 64

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата