sandprince
Туй Chorme-a било готино браузърче. аз мислих че е глупост, ама доста добре са го направили. Скоро ще пусна ревю за него с впечатленията ми.
Qlamoff
изтеглих си и аз гугленския браузър, но утре ще драсна статия впечатленията ми :]
ZzZaPyr
Прави ми впечатление, че след като групово напуснахме, страницата с приятели има само около 10 нови неща за час и половина, а преди това бяха над 50 за 10 мин :
MatchMag
Ван Перси разпечата свраките. 1:0 за Арсенал, Кигън е угрижен на скамейката на Нюкясъл.
Mariyan
"Напишете програма,която въвежда цяло положително двуцифрено число и като резултат го отпечатва с думи."Нали не искат да се направи case за всяко едно число 0.о
pekin2008
Впечатляващо: Юсейн Болт се подигра на конкурентите и свали световния рекорд под 9,70 сек
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=539079
Nick
Хмм има някакви промени по Analytics. Май са го направили по-бърз отпреди. Е, и малко е по-бъгав, но едва ли на някого му прави впечатление.