venom
С моите хора отново във строй кинти във брой готови за бой, следва запой, събужда ме баса, влизам в клуба и сядам на маса, поръчвам да пия и паля цигара (music)
stylius
След малко отиваме на боулинг с колегите. Чудим се дали да го наречем тиймбилдинг или просто запой по никое време.
Weed
офф ужасно ми е от упойката не си чуствам половината уста...всъщност точно в момента почвам да я чуствам...
georgimateev
из студентски откровения "т'ва пойнтерите не са за хора. - Ше се сетиш! Като искаше човек да ставаш да не беше влизал инженерия"