stefcho
полудявам вече. трети пъти писито се рестартира на рандъм пойнт от инсталацията на уиндоуса. ше метна тая бръкма през джама, и без тва струва 20 лева.
joronedelchev
Както и предполагах, снощният купон на FHM в БИАД от само себе си премина в запой с компания в Брилянтин... Тежко!
someone
От няколко дни тази вечер за сефте не съм по абитуриентски запой. Сега трябва малко да се регенерирам и рефрешна, че утре веселбата продължава.
Dr1nata
След 24 часов запой съм жив и здрав и леко замаян.Живот ли бе да го опиша