Търсене на постове: пой

Petya
Principessa
"със патронче не мой да се прави запой" :D
stefcho
stefcho
полудявам вече. трети пъти писито се рестартира на рандъм пойнт от инсталацията на уиндоуса. ше метна тая бръкма през джама, и без тва струва 20 лева.
Георги Неделчев
joronedelchev
Както и предполагах, снощният купон на FHM в БИАД от само себе си премина в запой с компания в Брилянтин... Тежко!
Жорко
someone
От няколко дни тази вечер за сефте не съм по абитуриентски запой. Сега трябва малко да се регенерирам и рефрешна, че утре веселбата продължава.
Drъnata
Dr1nata
След 24 часов запой съм жив и здрав и леко замаян.Живот ли бе да го опиша
Боян Пейчев
JaG_
Toку що ми се обадиха - тази вечер ще има пак запой! Слава на водката :)
Петьо
malak_irod
След дълаг запой в кфарталната крачма реших да се прибера 4аса е 19:50 хапвам набарзо и Musik idol после ясновидци абе ше пада купон :D
Rosh_twO
мисля, че заека ми се е разгонил..май се опитва да изчука пойлката .. :D :D :D
Петьо
malak_irod
Прибирам се от яки тренировки китаиския ресторант е наи якия и ориза им е як а и салатата соеви калн4ета :D пойелажам си касмет в яденето :д
N@sko
nasko
майка му *****,утре си копувам 5 упойки и отивам на зъболекар,днес бил на лов моя човек...:(
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата