coolpuppy
Утре за първи път в живота ми ще пътувам със самолет! Нямам търпение!
mitternacht
Хм, техническият превод е 'иляда пъти по-лесен от художествения.
podmatrix
Изцепка на един от live преводачите на Oscar-те по BTV Cinema (по време на показване на логото на Osccar-те, в което никой не говори):
notexist
You and I, we were born to die <3
mitternacht
Изкилиферчени текстове за превод, плод на изкилиферчени автори.
t0m3kk
Все повече се дразня на Българските tech сайтове... Пускат "новини" 3 дни след като са обявени от световните...
@Bobdweller , благодаря! @nemesys на кой терминал си? И каква смяна?
Oct 14 2013, 18:21между двата съм :Д иначе дневна смяна и ако летите тогава ще ви помахам
Oct 14 2013, 20:15Ние ще летим в 5:30, махай ни където и да си!
Oct 14 2013, 22:06@nemesys Ти с какво се занимаваш?
Oct 14 2013, 22:24Е @nemesys ти по такива евтини компании не работиш, не е минал през ръцете ти
Oct 14 2013, 23:02