Sham
Прекрасен ден, за който има настроение,на другите - шанс,утре ще е по-гадно.
airodinamic
Усетих странна тръпка по моето лице, беше ми позната но не знаех от къде, разбрах, че е сутрин и трябва аз да ставам, но не исках съня си, прекрасен да предавам
rossi61
днес е един прекрасен ден,мисля да се поразходя
skycycle
днес ще е прекрасен ден... естествено ако за вас денят започва в 4-5 следобед като за мен... nighthawks...
Nick
Изтопорчил съм се на фотьойла с качени на табуретката крака, наливам се с домашно червено вино и си цъкам тъпотии на лаптопа. Прекрасен завършек на седмицата.
hope
Поредния прекрасен ден. Хубава книга, кафе с приятел, ползотворна тренировка. Имах настроение за още 1 час подскачане :-))
svejo
Петъчният ден е свеж и прекрасен
hope
Денят е прекрасен. Слушам Joe Lynn Turner - Street of Dreams. Невероятен човек.
patblansh
живота отново е прекрасен, има 1% писма, които никога не пристигат до получателя. Ама защо все моите!?