Търсене на постове: прекрасен

Ruslan Trad
Sham
Прекрасен ден, за който има настроение,на другите - шанс,утре ще е по-гадно.
Стефан Василев
airodinamic
Усетих странна тръпка по моето лице, беше ми позната но не знаех от къде, разбрах, че е сутрин и трябва аз да ставам, но не исках съня си, прекрасен да предавам
kypidoncheto
@sandprince :( прекрасен Св.Валентин :D
Яна Мицева
YanaMitseva
днес извърших добро дело... и си купих печеливш билет!..... мдам... хубав ден! направо прекрасен! :)
rossi61
днес е един прекрасен ден,мисля да се поразходя
re minisce
skycycle
днес ще е прекрасен ден... естествено ако за вас денят започва в 4-5 следобед като за мен... nighthawks...
Никола Павлов
Nick
Изтопорчил съм се на фотьойла с качени на табуретката крака, наливам се с домашно червено вино и си цъкам тъпотии на лаптопа. Прекрасен завършек на седмицата.
Йоана Николова
ladyjoana
йес завърнах се от селото най-после :) прекрасен уикенд беше :)
hope
Поредния прекрасен ден. Хубава книга, кафе с приятел, ползотворна тренировка. Имах настроение за още 1 час подскачане :-))
svejo.net
svejo
Петъчният ден е свеж и прекрасен
hope
Денят е прекрасен. Слушам Joe Lynn Turner - Street of Dreams. Невероятен човек.
BeautifuLDisasteR
@sandprince е още днес е такъв прекрасен ден за мързелуване... :) на мен направо ми се доспа :D
kypidoncheto
@voic4e (blush) Здрастиии .... ами благодаря добре съм ;) Настроението е супер ... още един прекрасен (не толкова слънчев ден) :) При теб как е?К'во става ???
Ruslan Trad
Sham
Попаднах на прекрасен арабски джаз и така мисля да си легна :)
patblansh
живота отново е прекрасен, има 1% писма, които никога не пристигат до получателя. Ама защо все моите!?
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата