miStalE
Добро утро xD колко прекрасен ден е днес... Жалко че се скарах с майка ми и целия хубав ден се провалии|(
nikitov
Така ако започваха деня всички хора... Света щеше да е прекрасен!!!
venom
Охх след едно кафенце през един прекрасен ден, който се развали баш накрая се прибрах ;]
kregma
Направо си ми е супер готино в този прекрасен слънчев следобед :>
_sunshine_
аз съм малко усмихнато човече! днес беше мн готино! обичам си зизи! и всички които направиха деня прекрасен!
bulpete
Радвам се, че имам подкрепата на добри хора, с прекрасен характер!
Rx-Ende
Препоръчвам Seven Pounds. Прекрасен филм. Наистина ме докосна много силно.