Sham
Абе шитава работа -отивам да си мечтая колко е прекрасен светът.
A123
и все пак...днес трябва да бъде един ПРЕКРАСЕН ДЕН....пък и днес съм на рожден ден....
Marico
Още малко Тото за прекрасен ден.
podmatrix
Просто прекрасен ден. Още нещо шибано няма ли да стане. Капака беше, че им се прееба джойстика на ГСМ-а и мишката на компа...