Търсене на постове: прекрасен

Оги
ogunche
Днес явно ще е още един прекрасен ден.Та по темата.Честит празник мили дами и дано полвинките ви радват не само на този ден ;) И да си сбъдвате мечтите. @}--}--
Оги
ogunche
Прозяв.Добро утро на тоз прекрасен ден и честит празник !
Константин Иванов
dade
Навън е пролет, времето е топло и слънчево, прекрасен ден да си стоиш в офиса и да работиш, не е ли така !
Константин Иванов
dade
Разболявам се, в комбинация с многото работа която имам и това че на 4 март съм на листовки, живота ми е просто прекрасен! п.п. Кога ли ще спра да мрънкам!
Владо Иванов
vlado
Този уикенд беше повече от прекрасен!
Мануел Симеонов
Manuel
Какъв прекрасен ден навън, за да си стоиш вкъщи болнав :)
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата