alish
Прекрасна вечер, човечковци.
belushka20
Имам най-прекрасната мама на света беее, направила ми е най-вкусните манджичкии! <3
belushka20
Мисля че това е прекрасна песничка!
belushka20
Emily and the Woods - Steal his heart.. Много хубав tune.. прекрасна песничка!
belushka20
Toчно се чудех какво ми липсва в прекрасната художествена обстановка, когато тръгна любимата ми песен! (Не съм сигурна че ми е най-любима but cheers me always!)
Ducky
Ето я прекрасната ми сутрин! <3
mitternacht
Дядо Коледа, бях добро момче, искам споделена любов с най-прекрасната Жена, безпрепятствен страхотен престой в чужбина, да си намеря работа и да остана да живея
mitternacht
Gentlemen, present to you-