Търсене на постове: принт

patblansh
@Sham брао, хитричък си, за това съм те взела, аз вече го принт-скрийн-нах. И аз не съм от тъпичките ;)
Йордан
Qlamoff
@Vercetti :D:D:D аз ти говоря печат, като напечатване- принтери и т.н. :D
1235751397466927.jpg KOx2
Принтирам го и залепям по вратите на 00 на Руж в Силистра ... вземат престанат да ползват 00те за такива работи :D
patblansh
дилема: да си прекарам ли нет вкъщи или да си купя флашка и да крада каквото ми трябва от офиса, както с принтирането, например?!?!
Стефан Митев
Rx-Ende
@randex Вид принтиране. ;) Тука взимат същите пари за пълноцветно двустранно лазерно принтиране.
KOx2
12307 часа мислене, 1347 часа чертане, 13942 часа прекарани в безсъние ... 1837 часа да използваш блупринт - безценно!
http://code.google.com/p/blueprintcss/
KOx2
дори тая 960градуса ( не по целзий) грид система не ми харесва като блупринта ... пък и не ми харесва за wp теми ... имаме победител
KOx2
ъааааааааа, тука се боря с фреймлъркове разни чудя се кой по ми харесва и май се спирам на блупринта че нещо опцийките му ме радват ...
Анелия Иванова
guuChan
Ля-ля, ходих до KFC, след като си принтирах курсовата. :) Сега ще плюскам като свиня :D
Огнян
kregma
Много цапа , ежедневно хоби е , не може без да го гледат , прави си к'вито си иска джазгии = солвентен принтер ....
Стефан Митев
Rx-Ende
Принтирах си няколко Cheat Sheets от Liquidicity
theheaven
Котка срещу принтер.. кой ще победи?
Snoopy
blacksnoopy
Как ще ми се прецака принтера, когато най-много ми трябва :@ :@
Ив
rhea
ДОмъкнах 2 топа хартия за принтиране. Сега ръцете ми треперят
Мануел Симеонов
Manuel
Обмислям да си купя принтер, писна ми да чета всичко от лаптопа, а тия ксерокси покрай университета са винаги претъпкани и винаги имат проблеми с техниката...
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата