nplus
Добре де, как можа мастилото на принтера да свърши по средата на домашното?!
antubis
Вече реших какъв принтер ще си взема. HP LaserJet 1018
antubis
Не успях да си харесам принтер. Но поне разбрах какво търся.
antubis
@man0l - Черно-бел, лазерен. На мен ми трябва да принтирам книги и лекции.
stefcho
може ли точно ся да свърши мастилото. ше тряа да тръгвам веднага към унито, че там сигурно опашка за принтиране има.
podmatrix
Утре (вече днес) ще трябва да правя трикове, че да си принтирам текста за презентацията по история.
podmatrix
Ще еба майката на принтера ми. Защо се скапа като ми трябва. :@
eyankulov
звънна 1 клиент на които му инсталирах принтера и ме пита защо му е спрял звука на вистата? еми опитах се да помогна но като не съм бачкал на виста увиснах.деба
drJeckyll
касетите за принтери на HP вече са черно бели ... как ли печатат бялото?<Jeckyll.NET>
stylius
Пратил съм дизайна на плакатите и флаерите за OpenFest Русе 2008 да се принтират. Скоро ги очаквайте разлепени из Русе. Който го интересува повече - в сайта.
http://www.openfestruse.org/