Търсене на постове: принт

Николай Йорданов
nplus
Добре де, как можа мастилото на принтера да свърши по средата на домашното?!
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@h4ckY ти само намери принтерче за банкнотите , аз ще ви намеря дизайна :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Вече реших какъв принтер ще си взема. HP LaserJet 1018
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Не успях да си харесам принтер. Но поне разбрах какво търся.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@man0l - Черно-бел, лазерен. На мен ми трябва да принтирам книги и лекции.
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Още два часа работа и отивам към Техномаркет за принтер :)
stefcho
stefcho
може ли точно ся да свърши мастилото. ше тряа да тръгвам веднага към унито, че там сигурно опашка за принтиране има.
Мартин Маринов
podmatrix
Утре (вече днес) ще трябва да правя трикове, че да си принтирам текста за презентацията по история.
Мартин Маринов
podmatrix
Ще еба майката на принтера ми. Защо се скапа като ми трябва. :@
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
звънна 1 клиент на които му инсталирах принтера и ме пита защо му е спрял звука на вистата? еми опитах се да помогна но като не съм бачкал на виста увиснах.деба
1228217309148855.jpg drJeckyll
касетите за принтери на HP вече са черно бели ... как ли печатат бялото?<Jeckyll.NET>
Стилиян Стефанов
stylius
Пратил съм дизайна на плакатите и флаерите за OpenFest Русе 2008 да се принтират. Скоро ги очаквайте разлепени из Русе. Който го интересува повече - в сайта.
http://www.openfestruse.org/
Йордан
Qlamoff
Ахаха пускам тука задачите ми за утре да принтирам и понеже принтера ми е шумен и тръгнах да търся volume xaaxaxaxa :D:D:D
Радо
radoboy
Ей след 1 месец чакане, 60 лв., доста нерви и несвършена работа :) Пак имам принтер :) Трябва да черпа :)
Йордан
Qlamoff
@naddito :D значи отваряш ексел и правиш няколко реда със GSM, WEB, Email сейфаш и след това даваш принт, но преди това си го размножи. След това нарязваш и ае
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата