sandprince
ъпдейтнах си поста за принтера. добавих инфо и за копирната машина която взехме
http://devblog.isavkov.net/?p=489
sandprince
да се похваля, имам нов принтер и скенер
stankoff
Я да пробвам пак... препоръчайте ми 22 инчов монитор за уеб/принт дизайн. Насочил съм се към Samsung 226BW за сега... други предложения?
kregma
За принтерите и как всеки един от тях има собствено мнение по въпроса какво , как и кога да изпечата:>
simsy
Така, хапнах... Сега спринт да видя какво ще обличам и излизам.
Qlamoff
@X7r3M1s7a аз съм си принтирал едни шаблони, които само попълвам и си ги закачам край мен. Слагах си бележки на деска, но след 1 седмица изобщо не ги забелязвах