Търсене на постове: принт

Иван Савков
sandprince
ъпдейтнах си поста за принтера. добавих инфо и за копирната машина която взехме
http://devblog.isavkov.net/?p=489
Иван Савков
sandprince
@ZzZaPyr имам нов скенер и принтер
Иван Савков
sandprince
принтера:
http://devblog.isavkov.net/?p=489
Иван Савков
sandprince
да се похваля, имам нов принтер и скенер
Snoopy
blacksnoopy
@Nick хаха, има и Дерби Спринт :D
Иво Станков
stankoff
Я да пробвам пак... препоръчайте ми 22 инчов монитор за уеб/принт дизайн. Насочил съм се към Samsung 226BW за сега... други предложения?
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@Hamaelleon - Ами дано. Аз намерих електронно издание. В най-лошият случай ще го принтирам него.
Огнян
kregma
За принтерите и как всеки един от тях има собствено мнение по въпроса какво , как и кога да изпечата:>
Симона
simsy
Така, хапнах... Сега спринт да видя какво ще обличам и излизам.
Вангел Стоев
venom
@naddito :) аз си имам и един слот за интернет карта,тв оут,порт за принтер и 3 бройки usb :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
оп, купих си принтер, пробвах го, разпечатха си нещо, сега отивам да си го чета на спокойствие на едно скришно място :D
http://www.vlkomarov.info/micro-blog/p:52/
---------
NetCutter
Лошо...с алармата дори, с половин час закъснение... трябва се правим на спринтьор :D
Михаелина Лилова
Mihaelina
Направих си корица за книгата, която наскоро си принтирах :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Добро утро на всички :) малко по-късно днес ще се принтирам и предам предизвестието. :)
Йордан
Qlamoff
@X7r3M1s7a аз съм си принтирал едни шаблони, които само попълвам и си ги закачам край мен. Слагах си бележки на деска, но след 1 седмица изобщо не ги забелязвах
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата