Mariyan
Чудя се какво да правя в тая жега. Намерих си една книжка за Reverse Engineering, но пък нямам достатъчно листа, за да я принтирам.Ще си отворя бира!Видяло се е
pekin2008
Тотален триумф за Ямайка и в женския спринт на 100 метра
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=539236
MatchMag
Съоръжени сме с нов принтер - HP P3005n. По-добре късно, отколкото никога. Скоро ще печатаме на него страници от следващия брой.
Mariyan
Бозата с марка Win се вкисна. Ще взема да я преинсталирам, че след като не ми намираше flash drive-а, bluetooth-a и сега и принтера не открива. О.о
pancho
пускам реклами по "оптиспринт"
Lam40
Ех пак ме заваля дъжда, миналият път бях с колело, но сега не, бягах 1км на спринт и пак съм мокър :=)