belushka20
От миналата година като бях 77 кг, сега съм 66 ^^ Im so happy!!! И имам още да вървя надолу !
dandelion
Някой със съвет за хубав сматфоун/таблет/ноут от не най-скъпите, но с добри фунционалности. В рамките на 300-350 евро.
blacksnoopy
Откакто ъпдейтнах до новия Скайп всеки ден получавам различни eррори
belushka20
Гледам си аз разни илюстрации.. това беше озаглавено "nature painting".... o.O
AppleFan
За всеки 20 iPad продадени по време на празниците, Microsoft продаде един Surface таблет
http://www.myapplebg.com/2013/01/za-vseki-20-ipad-microsoft...html
Ducky
Хъм.. Болата в коленете ми е предизвикана от това, че не ям месо вече 9 години. За да се излекувам трябва да спра да бъда вегетарианка... Fuck!
mitternacht
"Сумата по вашата сметка намалява, моля презаредете" маааамка ти, ти ли ще ми казваш кога да презареждам!
Sinbg
Виж кои са най-скъпите подаръци в света в класацията за луксозни дарове по празниците само в Sin.bg
http://sin.bg/top-10-nai-skapi-i-luksozni-podaraci
кфо, мен ше ме зарежеш, щото съм вече 56 ли? :/
Feb 04 2013, 17:50Ще те търпя още 2 килограма..
Feb 04 2013, 18:39Свинщина
Feb 04 2013, 18:44наш кфа цица съм отпрала
Feb 04 2013, 18:50аа за цици неща да говорим.. цял живот ги тегля хаха как няя съм толкоз кила като само едната е поне 1.5
Feb 04 2013, 18:53