belushka20
Тъй като видях на доста места да честитят на дамите, от момчетата ни в едно23, им благодаря от името на всички! Да сте ни живи и здрави и вие че ни понасяте и..
joronedelchev
Досега искаха Борисов да си отиде, сега взеха да го обвиняват, че абдикирал и изоставил народа. Последно какво се иска, не разбирам.
Novifilmi
Информативен сайт за сериали с презентация на разнообразни известни сериали. Разгледайте подбрани интересни сериали обичани от доста зрители. Прочетете всичко з
http://tvseriali.com/
silenceworld
След 100-тиците пожелания за свети валентин ..., а колко ли хора са пратили едно и също пожелание за празника на различни хора ...
http://pojelnaiq-bg.net
SaTaSi
Сменям си настроението през 2мин. и това много ме дразни поради факта, че съм жена и, че преживявам раздаля ! Много тъпо и смотано !!!
Snooby
За първи път от бая време има вечер, в която не ми се прави секс. Нещата не отиват на добре :X
tedo92
кафе. после отивам на дискотека... така, де, работа.
Чак ме дразнят пък мене мъже дето се фукат с факта че имат кола и нз си какво
Или пък разни наточени мъже.. пък глупав глупав.. да те е яд, че е хубав 
Mar 29 2013, 13:08о.0 да любимито ми, направо да го утрепаш
Mar 29 2013, 16:00