Търсене на постове: разни

шУс!
notexist
Тая вечер аз ще готвя. Пиле на грил, разни сосове и сладък боб от консерва на Хейнц. Какво да е друго..
dilana
Дразните ме.
шУс!
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
its not Eddie
_e7
Mного силни думи от студент към полицай. "Сълзите, това съм аз!"
http://goo.gl/zFrJXD
-=*****=-
mitternacht
Днес кво прайхте?
Боби
Bobdweller
Адски много мразя бавен интернет. >:[
Грозното Патенце
Ducky
Много ме дразни, че за културните събития в Пловдив искат доброволците им да са над 18. Не е честно! :D
Snoopy
2014-08-11-20.17.19.jpg blacksnoopy
Айде оставям ви без спам за 2 седмици, освен ако не набарам нейде Wi-Fi
Snoopy
blacksnoopy
Изпих третата или четвъртата енергийна напитка в живота ми и имам ибаси болките в корема. Не знам @Gothika47 как пие по една дузина всеки ден :)
шУс!
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Не мога да заспя :-(
Георги Неделчев
joronedelchev
От поредната загуба на Левски още повече ме дразни нелепата надежда на коментаторите до последно, че нещо може да се промени.
dilana
Хубаво ми е с нея, но ме дразни ужасно много. Точка.
Боби
Bobdweller
Честит празник бе, мушмороци! За малко да забравя! Let's celebrate with ice cream! :D
шУс!
notexist
Обожавам празният апартамент <3 Ама кофти, че нямам кафе ;д
Страница: 7 8 9 10 11

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата