notexist
Тая вечер аз ще готвя. Пиле на грил, разни сосове и сладък боб от консерва на Хейнц. Какво да е друго..
notexist
Мисля да си купя таблет, нещо за не повече от 150 лева. Че днес не съм писала поезия, ама цял ден кръстословици.. Трябва ми занимавка.
_e7
Mного силни думи от студент към полицай. "Сълзите, това съм аз!"
http://goo.gl/zFrJXD
Bobdweller
Адски много мразя бавен интернет. >:[
blacksnoopy
Айде оставям ви без спам за 2 седмици, освен ако не набарам нейде Wi-Fi
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О
joronedelchev
От поредната загуба на Левски още повече ме дразни нелепата надежда на коментаторите до последно, че нещо може да се промени.
dilana
Хубаво ми е с нея, но ме дразни ужасно много. Точка.
notexist
Обожавам празният апартамент <3 Ама кофти, че нямам кафе ;д
Някой ден ще дойда и ще ти изям цялата вечеря и ще видиш ти
Sep 18 2014, 20:20