Търсене на постове: сериал

Snoopy
blacksnoopy
@ReXTaN @Rx-Ende ами типибен британски сериал :D гротеско, черен хумор. Не е нещо особено, но аз съм фен на британското :D :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@blacksnoopy Добър ли е сериала? :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
От днес имам външен хард диск. На плачите ще дрънкат само сериали. Ой!
Михаил
SHARKPENT
Оказа се интересен сериала, ще го следя :P
semprom
Не мога да заспа ... какво ще правя? .. Аз знам! Ще наваксам със сериалите xD
-=*****=-
mitternacht
Futurama... брутааалноо... такова смешно и цинично и прочее сериалче и изведнъж ти шибват такъв край на серия!
Георги Динков
gogata2427
направих си закуска,кафе...сега остава да реша кой сериал да си пусна ;]
nacholibre
@stalker хех, много е як сериала, жалко, че съм гледал сезоните до раждането на детето и после спрях, май ще наваксам.
fdkf
flox
Аман от турски сериали, пускам си телевизора в 6 часа сутринта пак търци. Дано изгорят всички живи, заедно с техния алах и на майка им п*тката :)
V3nD1
Почва втори сезон на любимия ми сериал White Collar (party)
mudisoft
@rups явно не си гледала много сериали :D
http://rups.edno23.com/view/post:758980
____♂
spaceman90
уж не гледам такива сериали,ама тоя доста ми допада
Иван Савков
sandprince
Тоя сериал "Светилището" бил интересен бре..
Иво Станков
stankoff
@rups ROFLMAO - това е един от най-смешните сериали, но трябва да се гледа на английски... превода разваля доста от смешките
rups
Нов номер 1 в класациятата ми "Най-тъп сериал на всички времена" - "Как се запознах с майка ви"
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата