antubis
От днес имам външен хард диск. На плачите ще дрънкат само сериали. Ой!
semprom
Не мога да заспа ... какво ще правя? .. Аз знам! Ще наваксам със сериалите xD
mitternacht
Futurama... брутааалноо... такова смешно и цинично и прочее сериалче и изведнъж ти шибват такъв край на серия!
gogata2427
направих си закуска,кафе...сега остава да реша кой сериал да си пусна ;]
V3nD1
Почва втори сезон на любимия ми сериал White Collar (party)
spaceman90
уж не гледам такива сериали,ама тоя доста ми допада
sandprince
Тоя сериал "Светилището" бил интересен бре..
rups
Нов номер 1 в класациятата ми "Най-тъп сериал на всички времена" - "Как се запознах с майка ви"