Rx-Ende
@X7r3M1s7a Иска оригинален сериал, иначе не те пуска в мулти. Аз си я купих оригинална при една стийм промоция x)
gogata2427
Их начииии,ни са научихте като ми 'почне сериала и направя вечерята,да не ми звъните... :@
bgdn
Press: "Турските сериали сериозно застрашени от кризата" ам сиа како ша гледамие?
FromTheInside
Изгледах си сериалите и сега няма какво да правя.Нещо не ми се и чете в момента *пфух*
gogata2427
БРАВООО!Времето на турските сериалки свърши,поне за днес!
gogata2427
Мразя времето на турските сериалчета...
stankoff
Остана ми една серия от Chuck.. много готино сериалче и сега съм в търсене на ново