Търсене на постове: смяна

Радослав
Soul4o
@Snake ее, девети са втора смяна :]
Дацко Маринов
NjoYko
@Snooby така го виждам и аз. жалко че съм втора смяна
Димитър Димитров
MuTk0o0
отивам да хапна и да почвам да уча,че утре 1 смяна.. Ае чао засега.. да не ми оспамите профила ей!Новичък е.. :D:D:D:D:D
Николай Йорданов
nplus
Обличам се и отивам на училище. Споменах ли, че съм първа смяна? :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
@nickname778 : да, аз ще го следя, щото си трябва смяна на работата.. но да ти кажа, като гледам какви са фирмите в бг, направо.... депресия
Дацко Маринов
NjoYko
Споменах ли колко мразя втора смяна ? Защото ти прави деня на ЛАЙНО ?
kypidoncheto
@miss-impossible аз съм 1ва смяна затова след малко ... ще си лягам .. след малко демек към 5-6 :D:D:D
Вангел Стоев
venom
ХаХ... т'ва бяха най-лесните 100 лева изкарани :D За смяна на Windows и слагане на нова рам памет :D Добре че имам познат който отвори магазина за части за
Георги
nickname778
Героите са уморени:). Утре пак мъка - ще се наложи да извърша тъжният ритуал по смяната на собственоста на един наем ( моя ) с една хазяйка ( наща )
Георги Гърдев
GeorgeSG
@ladyjoana, за ВТ срещата не знам, ти сега коя смяна си?
Дацко Маринов
NjoYko
@shanny Аз бих казал, че няма да ми липсва 2-ра смяна ами въобще даскалото :D
Shana
shanny
@NjoYko И аз .. тогава сигурно ще ми липсва втора смяна :D
Дацко Маринов
NjoYko
@shanny Така, така.. и на мен ми липсват сутрешните дремки в час.. но какво толкова ще изтрая 1 срок. Другата година цялата съм 1-ва смяна
Shana
shanny
Вече съм втора смяна и ми е много криво ... нямам време за нищо.. Гадна втора смяна :@
Венелин Христов
RadioAktive
3 часа до края на смяната тая Ера ми еба нервната с-ма.По точно някои отделни индивиди.
Страница: 23 24 25 26 27

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата