podmatrix
Блааах тая година ще сме на две смени в даскало. Е тва е тъпо... даже много. Не съм бил 2-ра смяна от 4 или 5 клас.
expire
Неусетно стана 04 ч. и след скапаната смяна на работа изпълнена с идиотизъм и почти 1 кутия цигари издумкана от нерви, е време за малко сън...
h4ckY
Днеска ми е много мързалив ден на майстора, като по-чудо в мойта смяна нямаше голями проблеми, абе много странно, още не мога да повярвам :S
leonartis
Пак се очертават два или три дни без кола. Този път дойде ред на смяна на иглените лагери отзад, че Пежото е капизно откъм тая част. Дано да стигнат 350 лв.
Mariyan
Сега станах. Ще трябва да ходя на даскало при това втора смяна. Мразя когато 7-ми клас имат изпити, че в жегите ние трябва да учим!!! ;]
euro2008
Билич: Три пъти искахме смяна, но съдията не е виновен за случилото се
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1711
axeny
Каква смяна да свири точно по средата на атака. Хърватите се радваха за гола 3 минути и човека ги удържа от времето какво всичко точно. ПОБЕДА ЗА ТУРЦИЯ!
euro2008
От УЕФА доволни след смяната на тревата на Санкт Якоб
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1682
k0k0s4e
Лелееее утре първа смяна Ужаааас!!! Съвсем бях изключила