Търсене на постове: смяна

stefcho
stefcho
от два дни само китайско ям. и то само зеленчуци и ориз в ралични вариации. утре ще се наложи смяна ;)
Мартин Маринов
podmatrix
Блааах тая година ще сме на две смени в даскало. Е тва е тъпо... даже много. Не съм бил 2-ра смяна от 4 или 5 клас.
Йордан Копринков
expire
Неусетно стана 04 ч. и след скапаната смяна на работа изпълнена с идиотизъм и почти 1 кутия цигари издумкана от нерви, е време за малко сън...
Костадин Костов
1217601995825613.jpg hippers
Хахах, интересен резултат се е получил при смяната на надписа от "Hancock" на "The Dark Knight"... :D :D :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
Днеска ми е много мързалив ден на майстора, като по-чудо в мойта смяна нямаше голями проблеми, абе много странно, още не мога да повярвам :S
Красимир Крумов
leonartis
Пак се очертават два или три дни без кола. Този път дойде ред на смяна на иглените лагери отзад, че Пежото е капизно откъм тая част. Дано да стигнат 350 лв.
stefcho
stefcho
@melkor, на мен след 4тата ми смяна на айпито си смених доставчика. откакто ги взеха софиянци нета е боклук.
Mariyan
Сега станах. Ще трябва да ходя на даскало при това втора смяна. Мразя когато 7-ми клас имат изпити, че в жегите ние трябва да учим!!! ;]
yordanoff
@maxim4o I смяна от 8 или 9:35. По около 3 блока по 80мин (3 предмета на ден). Учителите зависи :) Някои са по-особени..
1214003599448196.jpg euro2008
Билич: Три пъти искахме смяна, но съдията не е виновен за случилото се
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1711
---------
NetCutter
@GeorgeSG, имаше над 2 минути забавяне след гола, нормално е да даде повече време. А и не е длъжен да пуска смяна при всеки знак на 4-я рефер,по преценнка е :)
Бахар Мустафа
axeny
Каква смяна да свири точно по средата на атака. Хърватите се радваха за гола 3 минути и човека ги удържа от времето какво всичко точно. ПОБЕДА ЗА ТУРЦИЯ!
1213963985644322.jpg euro2008
От УЕФА доволни след смяната на тревата на Санкт Якоб
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1682
1213195393578326.jpg euro2008
Торес се цупи заради смяната
http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2500649
Лили
k0k0s4e
Лелееее утре първа смяна Ужаааас!!! Съвсем бях изключила
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата