Търсене на постове: смяна

pisnami.net
pisnami
Като се замисля, дали edno23 се чете "едно, две, три" или "едно, двайсет и три"? Май трябва да използвам жокера "обади се на приятел" или "смяна на въпроса".
NED
Bulgarism
Днес ми олекна джоба...смяна на скъсания маншон,че дай и накладки и спирачни дискове ами така и така ще разглобяват ... разорен съм ... :D
Михаил Петров
Vamp1r3
Трудно ставане, трудно. И смахнатия монитор пак се отдаде на своеволия, реве с пълно гърло за смяна. А толкова си го обичам :(
Лили
k0k0s4e
@aftercollabz e то какво лошо има 5-ти час звучи добре :) жалко че не мога да го постигна като съм 2-ра смяна :Р
Мартин
MARFI
Дубрутру, съединителя ми е за смяна, не се съдиняваме добре и няма сила баварчето :(
Пламен Цвятков
pancho
току що ми свърши смяната и се пребирам да почивам
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, (сериозно трябва да помислиш над смяна на ника :D ) за мене 6 часа са полу-празник.. А както се говори, че от догодина ще са по 45 мин...
Мартин
MARFI
Честит имен ден Боби! Да си все така хубава и засмяна и да пребъде името ти :)
Стефан Митев
Rx-Ende
За бога, утре съм първа смяна о0
Мануел Симеонов
Manuel
Добър ден, обичам ранните лекции, които свършват по обед - напомнят ми на първа смяна в училище :)
Антоан
toonito
Тая първа смяна ми обърка живота...по цял ден спя и за един-два часа ходя да тичам. После пак спя :(
Антоан
toonito
Тая първа смяна ме съсипва. Легнал съм в 1:30 и ставам преди 40 минути. Трябва да уча думички по немски, ама няма. Отивам да играя хек и да джвакаме бирица
Петър Илиев
pesho
смяната на времето в комбинация с хроничния ми пролетен мързел ми влияе много гадно. до момента 2 кафета за днес.
Емил Станчев
Emyto
ОФ, трябва да си включа система с кафе венозно. Тази смяна на времето ще ме убие.
Светослав Гърков
Garkoff
А между временно аз цъкам Red Alert 2 и чакам да ми свърши смяната.
Страница: 28 29 30 31 32

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата