Търсене на постове: смяна

Михаелина Лилова
1222811677693236.png Mihaelina
На тази светлина не се вижда добре, но горе-долу това е резултатът от смяната на цвета :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
Малко смяна на аватара - тоя е дело на една мацка на име Марчела Стоянова (уж), която е една от жените, които много яко са ме изпързаляли :D вовчо каратист :)
Мартин Маринов
podmatrix
@Geri нищо лошо, но сега тази втора смяна ме убива.
Стилиян Стефанов
stylius
Защо все едни и същи проблеми и защо все в моята смяна? Почвам да си мисля, че аз съм къръка.
Стилиян Стефанов
stylius
Как може? Утре ще съм нощна смяна и планирах да спя поне до обяд. И сега получавам новина, че утре рано сутрин ще има събрание на фирмата. Отиде съня,
NQKOI
A123
@ZzZaPyr ти втора смяна ли си на даскало.....целия срок ли?
kypidoncheto
Блах, това да съм втора смяна ме съсипва... ;( ;( ;(
Mariyan
Блах, това да съм втора смяна ме съсипва...
NQKOI
A123
@RMPG бързо си свършил....само първа смяна ли караш
NQKOI
A123
@man0l брат ми е втора смяна а училище и още се мота тука :D
Мартин Маринов
podmatrix
@Qlamoff аз по-принцип намирам, но сега като ме цапнаха 2-ра смяна в даскало и стават малко странно нещата...
Мартин Маринов
podmatrix
Пууу прибрах се. Е по-гадно от това нещо 2-ра смяна няма...
Мартин Маринов
podmatrix
@sandprince 2ра смяна ;(
Mariyan
@nplus, ми то е яко да е само една смяна. :) Сега докато сме втора смяна, няма време почти за нищо. Пуке!
Mariyan
Хах, поне съм втора смяна I-вия срок, първа II-рия срок.:}
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата