stylius
Защо все едни и същи проблеми и защо все в моята смяна? Почвам да си мисля, че аз съм къръка.
stylius
Как може? Утре ще съм нощна смяна и планирах да спя поне до обяд. И сега получавам новина, че утре рано сутрин ще има събрание на фирмата. Отиде съня,
Mariyan
Блах, това да съм втора смяна ме съсипва...
podmatrix
Пууу прибрах се. Е по-гадно от това нещо 2-ра смяна няма...
Mariyan
Хах, поне съм втора смяна I-вия срок, първа II-рия срок.:}