aftercollabz
Мразя я тая първа смяна...
Hamaelleon
уговорката да се прибираме беше уж твърдо за неделя, сега изведнъж се смени за днес.. смяната я направи.. жена, естествено; ама това е просто един от хилядите
stylius
Всеки нормален след нощна смяна би се прибрал да спи. Не и аз, отивам на CISCO курс. И след това съм на роднински рожден ден. Ще е сумнанбулски уикенд.
silia
Втори срок съм втора смяна. Никога не съм била... Нещо ме е бъзе, днес един съученик сутринта по тъмното го заплашиха с нож ама той избяга... аз гледах отстрани
stylius
Мамка му, защо все в моята смяна ще станат най-големите проблеми. Започвам да си мисля, че има някаква конспирация срещу мен.