Търсене на постове: смяна

Емил Станчев
Emyto
@Method-X, мхм. Като изключим смяната на табовете, която изключих, разбира се. И му спретнах скромен тест с 246 отворени таба :).
Ruslan Trad
Sham
Малко смяна на аватара :)
Ruslan Trad
Sham
@A123 там искам да отида много , да обиколя Западна Европа, малко смяна на курса :) скоро може би Швеция ще посетя
kypidoncheto
@Qlamoff ама ти коя смяна си>
stefcho
stefcho
@nickname778, то големият проблем идва от това, че само сами могат. тяхната перспектива си е доста изкривена. трябва драстична смяна на лайфстайл и обстановка.
Лидия
1224092002747146.jpg LiDSoN
хахах днес ми я пратиха ... колко съм засмяна по време на лабораторни а? :)
Недев
Snake
@Qlamoff,честито! Аз по биология съм само на шестици, както и по другите предмети с изклучение на музика.Засега немската не е далеч! Иначе ти втора смяна ли си?
Александър
aftercollabz
Мразя я тая първа смяна...
Владимир Комаров
Hamaelleon
уговорката да се прибираме беше уж твърдо за неделя, сега изведнъж се смени за днес.. смяната я направи.. жена, естествено; ама това е просто един от хилядите
Стилиян Стефанов
stylius
Всеки нормален след нощна смяна би се прибрал да спи. Не и аз, отивам на CISCO курс. И след това съм на роднински рожден ден. Ще е сумнанбулски уикенд.
Лидия
LiDSoN
@cruzz16 така е ... ти как си? Засмяна както винаги ;)
Serjo
Serjo
@silia ,и аз така си мислих,но сега ми се ще да съм 2-ра смяна ;)
Силия Димитрова
silia
Втори срок съм втора смяна. Никога не съм била... Нещо ме е бъзе, днес един съученик сутринта по тъмното го заплашиха с нож ама той избяга... аз гледах отстрани
Велислав
_vin_
Върнах се...ще поцъкам нещо на пц-то, хапвам и отивам на предпоследната си смяна на уърк! :) ...демек НАПУСКАМ
Стилиян Стефанов
stylius
Мамка му, защо все в моята смяна ще станат най-големите проблеми. Започвам да си мисля, че има някаква конспирация срещу мен.
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата