нааайсс !
10х, шъншайн хих
суупер добрата снимка
+1 Pretty!
Азе, азе !
пуснах и снимка избирай
перфектна си!
старая се :Д
true true
депресарче
уелл , радвам се,че те забавлява моята провалена мисия, @Soul4o
Чудя се Савков какво се меси кат' той гледа няк'фи сини жени кръстоска между синьо и зебра супер добре са си такивата дупчени цици
:Д сетих се за аватарите.. Мерси за подкрепата хах и да се кефите и да не се кефите, решението си го взимам аз ;д
то т'фа ясно, но все пак да се похвалиш кат' я/ги сложиш
ооо ще крещя от щастие, for sure
Ако ти пратя снимка с дрехи, можеш ли да я нарисуваш без дрехи?
разбира се
нищо
Супата не ми харесва, ама снимката ме радва бая.
@viktorkoichew, y so sad? :/ @Bobdweller, ми и тя не става
хъм... представете си, че е шкембе чорба.
noodles :C
втф?? няма начин тва да е истина кажи, че ти си манипулирал! ....
как така не са го видяли тва преди да качат снимката.. не ми е ясно ..
Скандално
Доби, рожден ден, снежанка. сешаш ли се
аз се сещам, но коя от 3-те гърли е ?
най-отдясно?
Да
От лявата ми страна
Много есенно! Много е красива Чудесна снимка Поздравления!
И аз много и се кефя. Не съм снимал аз, открих я като си смени профилната снимка
Тя да те набара как я разпространяваш, ще ти обади... :Д Просто настроението е страхотно, чашата с (вероятно) чай, шалът, ръкавичките... ехааа есееннн!!!
Чакам да пусне някоя без чаша
А в този избран момент героите на творбата правят всичко останало, но не и размножаване :Д
Ексхибиционизмът далеч не е симпатичен...дори. Няма нужда от аплодисменти, автографи - след шоуто.
Медицински, героите в снимката си разменят микроби. Микробна фотография е тази...
Приравняваш тази "велика фотография" до Биг Брадър? Тц, тц, тц... Жестока обида към един от най-искрените жанрове във фотографията
В атмосферата има микроби. Няма стерилна фотография.
Аааааа, очите ми!
"throw a bag on her head and she would definitely win!" - от коментарите
аз воутнах за тоя коментар дори ;D
а пък, а пък, на едната снимка, на котенцето направо му е взела поне 5-6 от животите!
и ми е много интересно, ако е by теб, а това са твоите пръсти, ти с коя ръка си снимал?
това е с третото око снимката.аз исках да я държа,а една приятелка се съгласи да снима,макар че тя искаше да държи :д
double trolling
както искаш.
Душата е накарала човека да полети Разумът е само инструмент на душата...
aah, Tom Waits you know good music
gj
благодарим, благодарим
моята снимка с идола ще я кача, просто не мога да се добера до комп, работа...
нааайсс !
Nov 30 2011, 23:0610х, шъншайн хих
Nov 30 2011, 23:07суупер добрата снимка
Nov 30 2011, 23:30+1
Pretty!
Dec 01 2011, 12:36