)))
ми на мен ми е мечо пух ;д
Още по-забавно ше е, Мимчо
личностите, на които се кефя, нямат чаак какви отличителни белези, но имам една две идеи...
Аз имам една идея, но ще ми трябва помощта на Савков, за да стана жълта
колко си права... Не знам даже как понасяте вкуса на червилото, а за чистенето нa грима...вие сте луди! По-добре до лакти в масло...
слаб duck face!
ее .... скоро може да направя по-добро представяне :д
личи си, че всички сте аматьори на снимката ;Д
true pro http://bit.ly/tOdDRp
Невъ !!
ааа не сте смели! Аз пък ще си направя! Приемам предизвикателтвото! Rock on!!!
@Atian рулира копелета!
Направо ни изтрепа, бих казал
Наскоро гледах Пришълците, те ме вдъхновиха )))
аз не се сещам, ама като ти видях снимката, на профайлара, се зарадвах, това е алл бънди, три седмици съм търсил и свалял всички епизоди, на сериала
и сега съм горд собственик на една убийствена колекция, евала за избора на снмимка кефиш мъ
Хаха. Ал Бънди е ВЕЛИКан!!! Фен съм му и то голям
ставаме двама УООООООУ БЪНДИИИИИИИИ
мушморок!
хаха с какво заслужих това?
с мушморокската си физиономия :*
Това е най-добрата снимка в групата
ин.. В леглото да е снимката нали?
Мозе, мозе
Mm, I like that. Утре ако не забравя сутринта, ще се снимам.
Макар и да не ми се вярва, би било за твое добро.
Понякога се чудя защо изобщо се занимавам с твоите баналности. Затъвай си в тях, качвай всичко, което ти попадне пред обектива. Така се прави!
Абе... щях да кажа- "продължавай да пишеш необосновани, безсмислени, наивни, егоцентрични коментари"... ама... ще вземеш да продължиш...
*facepalm*
Тъй по-бива.
Няма как да е другояче.
Бира и шкембе... може и само кафе ако не съм се бил на пил предната вечер
през последните 3 години се събуждам усмихната или си намирам повод за радост в рамките на 30 минути. Много е добро! Дано има повече като мен
един смс с едно добро утро от важен за мен човек,един хъг от любим човек и изобщо какъвто и да е жест от любим човек,но рядко съм кисел попринцип..
I'd say a BJ.
аххх .... устните мууу ♥
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc...8089_n.jpg древна, кифленска снимка. Примерно.
Ма верно има прилика
ама верно си се снимал, като 14 годишна кифла
Компромати разни
Е тук буквално от месец не съм я барал Обиците ще са ми мотивация да се бръсна по-често!
е тогава почни да бачкаш нещо дет' ще искат постоянно да си обръснат мен ми беше интересно първите 2-3 месеца да ме навикват за брадата
после просто спряха да ми говорят за нея и спрях да я бръсна толкова често
Хората къде ли не се дупчат.. това е много грозна гледка.
Хубаво, че няма да ме гледаш