пък и нали се казвам Ангел. Ама се разубедих набързо, след като ми предложиха работа и се наложи да облека костюм. Не допускаха татута, но за обеци нищо не...
С нови вежди, нова прическа и т.н. се захващам да правя вечеря, че мойто съкровище си идва скоро. Днес е хубав ден, надявам се и така да свърши Усмивкииии
жестока снимка ...
Nov 11 2011, 00:44
Благодаря
Nov 11 2011, 14:28