gogata2427
Костенурка (снимката не е моя,а на една приятелка)
http://gogata2427.deviantart.com/#/d3lamyy
specter
Да ви поспамя още малко с емоции от Джулая... Една снимка на изгрева
dandelion
Че като ме напече слънцето, че като взема да си хвана палците на краката, че като се намери някой умник да ме снима... идилия.
mitternacht
Близо до Бога... (уви, снимката не е моя)
Моята е по-хубава http://on.fb.me/oWh5Nb , http://on.fb.me/qy5bfT
Jul 08 2011, 14:58затова съм я и харесал
Jul 08 2011, 14:59да ама твоята е дърта,а пък и не я отглеждаш у вас,във фонтана
Jul 08 2011, 15:01Хе-хе, дърта-дърта ама лачена
Jul 08 2011, 15:18дърта-дърта , ама бял симид - спор няма .
Jul 08 2011, 15:19