notexist
Супер веселата песен на Celeste ^^
Bobdweller
Някой помни ли страницата във фб "Нека тази обелка от картоф има повече почитатели от всяка чалга звезда!" и има ли идея защо я няма вече? :/
blacksnoopy
Утре ще си взема един евтин геймпад, че ми писна от тая клавиатура
belushka20
Как си представяте вашето бъдеще когато сте баби и дядовци?
Bobdweller
Ииибаси мъглата! Интересен ден - айляк на работа, после на парти - супер нетипично за мен! Както и да е, лека!
blacksnoopy
Кабелните оператори в страната ще преустановяват излъчването на програмите на bТV Media Group
http://www.bacco.bg/novini/Kabelnite-operatori-v-stranata-shte-preust...p-49
notexist
Понякога си мисля, че съм супер изглупяла... И тогава влизам в едното, цъкам на "всички" и се успокоявам...
notexist
Сняяяяяг, най сетне Стара Загора е покрита със сняг ^^