malina
то хубаво, ама нямам къде да ги слушам...Останах си на сухо само с гледането, пфу. Благодаря все пак
voic4e
се вмириса откакто съм тук. Странно, защото ходя със сухи джапанки... как докато бяха предишните съквартиранти тук, не се е вмирисал? Кво му стана?
Manuel
@man0l, дори и това не успява да ме задържи, някак сухичка ми е цялата работа с тия измислени игри :] поне да ги караха нещо по .. срамно да правят, ами то ...
Rosh_twO
стаята ми ще стане много хубава стига да се сетя да си купя сухо лепило утре
plovdivchanin
Няма толкова бъгаво пуснат сайт. Аз поне досега не се сещам. Дизайна е хубав, ама какво от това. Покрай сухото ще изгори и мокрото.
stylius
Единствените последници след снеговалежа днес: колата ми най-после е измита. Дори улиците вече са сухи, с изключение на някоя локва.
aftercollabz
Искам сняг.Мразя го тоя сух студ.