Търсене на постове: сух

Yana
Yancheto
@man0l :) ами то и началото трябва да се полее... не може така на сухо да се почва :)
malina
то хубаво, ама нямам къде да ги слушам...Останах си на сухо само с гледането, пфу. Благодаря все пак
Petya
Principessa
@LiDSoN в един хотел... буквално на края на света. В Суходол. Аз дори не знаех, че това е в София :)
Yana
Yancheto
кафе - двойно, късо с много сметана(суха) :) и вече се усмихвам :)
Николай
novinabg
@Qlamoff То със сухо и баба знае. Става дума да стане без никви кинти т.е. нещо като роб ? Съгласен ли си :D
Йордан
Qlamoff
@novinabg дай аз щи бачкам е... ама требе сухо насреща.. :D
Светозар Георгиев
voic4e
се вмириса откакто съм тук. Странно, защото ходя със сухи джапанки... как докато бяха предишните съквартиранти тук, не се е вмирисал? Кво му стана?
Мануел Симеонов
Manuel
@man0l, дори и това не успява да ме задържи, някак сухичка ми е цялата работа с тия измислени игри :] поне да ги караха нещо по .. срамно да правят, ами то ...
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
@man0l на терапия с някви кремчета .. щото кожата ми е много суха и чуствителна и за това така :)
Rosh_twO
стаята ми ще стане много хубава стига да се сетя да си купя сухо лепило утре
plovdivchanin
Няма толкова бъгаво пуснат сайт. Аз поне досега не се сещам. Дизайна е хубав, ама какво от това. Покрай сухото ще изгори и мокрото.
Светозар Георгиев
voic4e
@LiDSoN Никоя жена не стои на сухо! Дори да си няма "приятел", както вие го наричате, ще си има все някой, с който прекарва дългите "самотни" нощи :D
Стилиян Стефанов
stylius
Единствените последници след снеговалежа днес: колата ми най-после е измита. Дори улиците вече са сухи, с изключение на някоя локва.
Александър
aftercollabz
Искам сняг.Мразя го тоя сух студ.
Гергана
Geri
гаден дъжд!еба ми майката на лицето (замръзнах) а косата ми е като... борови игрлички... :D ама иначе деня ми на сухо-бе мн готин! :D
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата