georgimateev
да знаете, че сардините не са по-вкусни от сафрида. Почти го докарват на вкус, ама им е доста по-сухо месото
ameli
добре бе бива ли токова нещо от вчера си пазя 2 сухи пастички и кво те да се окажат с истекъл срок на годност.принципно не би ми попречило,ако не бяха мухлясали
YanaMitseva
Ще ме обичащ ли съсухрена...
rhea
Ще нарамя учебните пособия и ще си потърся суха беседка из Борисовата. Само дано не завали пак.