Търсене на постове: сух

Георги Матеев
georgimateev
да знаете, че сардините не са по-вкусни от сафрида. Почти го докарват на вкус, ама им е доста по-сухо месото
ameli
добре бе бива ли токова нещо от вчера си пазя 2 сухи пастички и кво те да се окажат с истекъл срок на годност.принципно не би ми попречило,ако не бяха мухлясали
Яна Мицева
YanaMitseva
Ще ме обичащ ли съсухрена...
1214404981799526.jpg euro2008
Сух режим в Москва за полуфинала с Испания
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=518651
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Айде пак останах на сухо :) но не от дъжда :) ма нищо де :) ще си намеря зарибявка :) Компа е добър заместител на мъжа :)
Drъnata
Dr1nata
@Geri Лека и на теб и нека и твойте да не са по-сухи ;)
Ив
rhea
Ще нарамя учебните пособия и ще си потърся суха беседка из Борисовата. Само дано не завали пак.
Mariyan
@Enchanted, а за мен :(. Пак ядох некви сухарлъци тука..
velial
Прибрах се след големия дъжд,съвсееем сухичка и сега съм мн гладна,в корема ми има бунт...ох храна,храна,кога ще се вечеря в тая къща ??? :D
Михаелина Лилова
Mihaelina
@Nick, а ти внимавай да не останеш на сухо за доста дълго време... :D
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата