A123
@man0l защо не.....човек навсякъде има нужда от приятели...а там са дни сухари....имам братовчеди там....дай им да говорят само за футбол.....
YanaMitseva
днес съм много дейна: прибрах сухите бебешки дрешки, прострях сутрешното пране и сега ще заредя следващата пералня! въх,нещо съм болна сигурно, толкоз работа...
angalexandrova
Никойх3 не бива да тръгва със сухоземен транспорт в посока Западна Европа през август!Само да можех да снимам човешкия мравуняк на сръбско-унгарската граница!!