@BigBrother какъв колега си ми ти, аматьор. по телевизията даже имам по-голям рейтинг напоследък и съм по-известен от Цецо, Сляпата и Тошко взети заедно.
@detence21 трябва да сте някаква интересна двойка, да се радват телемалоумниците ..... нормални хора дето се обичат, могат да си се оженят и не по телевизията
@RMPG тва BTV-то, никаква телевизия не е . Като ме дадат по CNN тогава може да се каже че съм направил нещо Всъщност ми липсва мотивация и затова не пиша..
Е някак си горд се чуства човек, като гледа мач по английска телевизия и коменаторите споменат Кристиано Роналдо 20 пъти и 500 Бербатов . Евалата Бербо