mitternacht
*замисля се* след 5-10 години момичетата тук ще са milf-ки, а ние ще сме чичковци. Баси...
dandelion
В Холандия като си върнеш пластмасовата бутилка в магазина и ти дават 10 цента. Наши българи какво направили ... Носят бутилки от България където не плащаме
notexist
Имам морална дилема. Да му кажа ли, че го сънувах или да не му вдигам въшките, че ще вземе много да си повярва..
_e7
преди само ръсех глупости тука, а сега само чета и Ви се радвам ^^
Domsdey
Някой да разбира от въздушни пушки? В класа 200-400
Не че едно детенце не пита баба си "Тоя чичко какво ще снима" като се мотах един път с апарат. :/
Sep 16 2014, 10:15някои от момичетата тука безтуй са милфки, пък някои от нас са чичковци
Sep 16 2014, 12:50