notexist
Айде и тук да си покажа кирливото селфие ;д
Bobdweller
Абе, тук е много мъртво днес, бре.
aviatrix
automate ALL THE THINGS ! Humans need not apply.
dilana
Как по дяволите да си преинстална Windows-a на лаптопа, като няма от къде да си сваля OEM?
nemesys
плаж, книга, филми и ядене и бира = свободен ден!
Ducky
Не знам дали съм поствала тази песен тук, но просто я обожавам! ^_^
Хаха!
Aug 28 2014, 13:52вдъхнових се от аварата ти и аз си качих един от детството ми
Aug 28 2014, 14:02то това с детските аватари беше челиндж преди около година :Д
Aug 28 2014, 14:13@tsonchev you awesome!
Aug 28 2014, 14:28Ще влезна в ритъм, постепенно
Aug 28 2014, 14:29