notexist
Софияяяя, ей ся след пет часа :Д Къде да си пия кафето сутринта?
joronedelchev
BG Playboy с поредна трагична фотосесия- никакъв сексапил, без интересен интериор/екстериор и най-вече фотошоп до пълно обезличаване на модела, който и да е той
Domsdey
Абе, само на мен ли от скоро не ми излиза оранжева цифричка (notification) при "@Мен", като ме споменат?
tsonchev
Chrome ми даваше бъгове цяла седмица, а днеска умря безславно и не иска да се включи. Сега тегля Операта да видиме дали е ок.
_e7
"с кого от едно23 би излязъл на среща" ~@mitternacht
aviatrix
защо всички фирми (особено в бг) пишат че са "номер едно", "лидер на пазара" и прочие .... WTF?
notexist
Или съм хиперактивна в тутър, или хиперактивна тук. Няма лабаво.
защо тук само ме депресирате колко си приличам с всички ;c ;d
Aug 09 2014, 20:19