nemesys
Егати дали е много странно като обикалям аптеките и търся вазелин :?
Ourz
Клиента на седмицата : "Искам примерно чатя си с някого, примерно, и той иска да ме види и аз да му кажа - ей тука страничката със снимките ми ама трябва СМС.."
mitternacht
Zomg довърших и втори том на тая *уйня. Нечовешки подвиг, преодолял мазохизма, граничещ със смелост на комунист! И все пак- 200 страници ла*на добавени....
podmatrix
Ще трябва да чистя лаптопа тези дни... При нормални 60-70 градуса на процесора в момента и двете ядра са на 80+...
disappointed
В главата ми е малко разглобено.
Не му ли казват лубрикант вече
Apr 30 2012, 17:59е освен да те помислят за гей бандит друго няма да се случи
Apr 30 2012, 18:39е що бандит
Apr 30 2012, 19:26да бе аз бях с едно приятелче и тактично му викам "чакай тука ся"
Apr 30 2012, 19:26добре, гей войвода ще е
Apr 30 2012, 23:00