blacksnoopy
Ще стана и аз един стриймър като @Gothika47
aviatrix
ууууууууу ууууууу ууууууу BARBARA STREISAND!
aviatrix
тука малко ни разлюля ... :X
eMkyyy
Някой тука ходил ли е в Frankfurt Main , Germany ?
notexist
Приятели ме упрекват, че съм подарила на племенницата си (1г.) картина.
blacksnoopy
Оставям си тук един списък с филми, за да ми напомня да изгледам тези, които не съм гледал
scarlet
не мисля, че има нещо по-добро от следобедния сън. x}
dandelion
Най-random въпрос по телефона днес: "Знам, че е празник днес, но може ли да ми върнеш сателита, че ще ми трябва за утре"
eMkyyy
Снощи стигнахме до извода ,че в Америка е много по-лесно да си намериш момиче в бар за 1 вечер и по трудно за сериозна връзка докато в България е обратното...
mitternacht
(из новините) Зимните курорти търсят: 2 хил. готвачи, сервитьори... В Австрия им дават по 2000 евро на месец, у нас - 500 лева. ...Еми... кот-такоа.
mitternacht
Мисля си, европейската поезия наистина е хубава, но арабската / персийската.... докато тука хората още са се избивали из горичките, там са писали поезия.
Оле, че е сладур! ^^ Живо и здраво и мноооого да ви радва!
))
Jan 22 2017, 19:17nice
Jan 22 2017, 20:14Много хубаво бебе с много хубаво име :*
Jan 22 2017, 23:35малка хитра физиономия. много е хубав, да го посерат кокошките.
Jan 28 2017, 19:52^_^ Прави мноооого яки физиономии
Jan 30 2017, 17:34