bgdn
"Всичко хубаво започва с К - Карнавали, Купони, Казанлък". Допълвам Курви, Кола, Кока.
https://www.facebook.com/vsichko.hubavo.k/
_e7
здр сеота, имам въпрос към вас - каква урл структура е най-добра за блог? site.com/ime-na-statia, site.com/2017/06/ime-na-statia, blog.site.com/...
nemesys
конфигурация за под 1000лв - някой :?
aviatrix
а вие колко месинджъра ползвате? FB Messenger, Telegram, Viber ,Slack, MS teams, Skype For business, Twitch chat, Skype
bgdn
понеже тук има Казанлъчани... къде може да се хапне без да се влиза във града?
aviatrix
понеже не мисля че тва е шервано тука
http://i.imgur.com/e773fVi.png
belushka20
Ей тука сме седнали на по едно кафе с Рийпи и си говорим - Можеш ли да възродиш Смъртта?
the hell ?
Jul 14 2017, 13:43zemi si aspirin
Jul 14 2017, 13:52