mitternacht
Баси, минали са почти 9 години, откакто съм се регистрирал тук. Божичко, как си лети времето.
Ducky
Ей, какво става, хора? Как са нещата при вас? Какво хубаво ви се случва? (:
alish
Моята сутрин до момента - Шостакович и йога. При вас как върви?
hardlady369
Омг хора, тук има ли живот все още :О
eddy
Прави ми впечатление, че много мъже/момчета ходят с мръсни обувки, защо?
mitternacht
Поддържате ли контакт с вашите бивши половинки? Добри или лоши отношения имате с повечето?
mitternacht
Момчета, доставя ли ви лично на вас удоволствие, да давате орални ласки (бахти тъпия евфемизъм) на момичето? (освен удоволствието, че задоволявате нея)
bgdn
Докато се мъчеше да произнесе думата "пистолет", заекващият Кольо събра всички котки в квартала.....
eddy
Давайте да се адваме във фб :д желаещи? ПриАтели? :д
И аз искам на къщи.
Mar 22 2017, 13:12А аз съм безработен
Mar 22 2017, 13:52Разпасана работа.
Mar 22 2017, 15:00Ние сме така "либерални" с идването в офиса. Повечето са тук между 9 и 10, но на други докато не им се обадя да ги питам кога ще дойдат може и цял ден да отиде
Mar 22 2017, 15:16