disappointed
Да, той ми се обади, за да ме пита колко е часа, понеже нямало часовници у тях...
bgdn
Press: "Анджелина Джоли ще играе Цеца Величкович в биографичен филм"; Следваща стъпка: Брад Пит прави филм биография за Кондьо !!!
FromTheInside
И к'ъв е извода: с човек, с когото сте си имали - вземане-даване чисто приятелство не може да има :/
mitternacht
Тъпото на играта е, че всеки играе според различни правила, някой дори не знае, че играе, някой е спечелил но тъй и няма да си прибере наградата, а някой е
disappointed
Дали не беше тъпо да се разкарвам по центъра с пълен сак Ариана?
notexist
Без пари няма ентусиазъм... Искам да ходя на киноооо! А няма с кой. Приятелите ми не са никак културни!
belushka20
Два домата пресичали улицата. По едно време единия го сгазила една кола а другият се провикнал хилейки се: -Ставай бе, кетчуп!
zdravbadi
Помощта веднага след инцидента понякога спасява живота на пострадалия. Научете как да постъпвате в най-критичните ситуации. Кое е необходимо да се направи и кое
http://zdravbadi.com/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B...%89/
sickornot
бях си го харесала от сайта и ми казват, че всъщност вече го няма;/ винаги имам.... "късмет"
http://sabotagebg.com/index.php?loc=store&itemID=1953&colID=2920#topMenu
krlkirilov
Мечтата на МВР - да ни върнат в тоталитаризма преди 1989 г.
Казах му колко е часа.
Sep 02 2011, 11:20хахаххахахахаха
Sep 02 2011, 11:53не е трябвало, другия път щи се обади да пита за датата, щото няма календар. после и за годината.. не е хава.
Sep 02 2011, 12:42
) E сега... човека явно е без компютър, мобилен телефон... 
Sep 02 2011, 15:34Да, и живее в пещера.
Sep 02 2011, 15:35